Strona przeciwników energetyki jądrowej

Dokumenty Materiały Archiwa Linki Kontakt

11. sierpnia 2015 rok

 

Oddajemy tu szacunek panu Krzysztofowi Najdzie, który po swojemu walczy, by na skutek POronionych budowli Jezioro Jamno nie zamieniło się w wymarłe bajoro.

 

W trakcie tych bojów pan Najda zwrócił się o pomoc do stowarzyszenia w Gąskach. A czy to nie to stowarzyszenie martwe jest od samego powstania i to z założenia? Nazwijmy je stowarzyszeniem Gąski. To stowarzyszenie zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym i finansowane z budżetu gminy Mielno. Stąd na rozprawie 07. sierpnia w Naczelnym Sądzie Administracyjnym w sprawie wskazania lokalizacji elektrowni jądrowej w Gąskach w gminie Mielno to stowarzyszenie i Urząd Gminy Mielno reprezentował ten sam prawnik jako substytut innego prawnika. Cóż za sformułowanie - prawnik jako substytut prawnika. Nie ma konfliktu interesu, bo te podmioty przy tym samym ognisku pieką te same gąski. A może raczej Gąski?... I to z pieniędzy budżetowych. I na prośbę Pana Najdy to stowarzyszenie nawet nie raczyło odpowiedzieć.

 

A przecież pan Najda protestuje na przykład przeciwko POronionemu kanałowi z wrotami sztormowymi na Jeziorze Jamno, w całości znajdującemu się w gminie Mielno. A czy to nie te do niczego nieprzydatne budowle posłużyły wyłącznie do wydojenia Budżetu Państwa? A przecież damski strój i wizerunek wójta gminy Mielno był obecny przy tym kanale dwukrotnie: raz przy przecinaniu wstęgi przy otwarciu kanału a drugi raz przy proteście przeciwko temu kanałowi. Zarówno strój jak i wizerunek bezpośrednio z wójtem związany przy tych okazjach.

 

Co tu rzec? Ale kanał?

 

Powrót

 

 

 

 

 

Zasady umieszczania materiałów na stronie