Strona przeciwników energetyki jądrowej

Dokumenty Materiały Archiwa Linki Kontakt

16. lipca 2015 rok

 

Dnia 07. sierpnia 2015 roku w piątek o godzinie 9:00 odbędzie się rozprawa w Naczelnym Sądzie Administracyjnym w Warszawie w sprawie lokalizacji elektrowni jądrowej w Gąskach. Dokładniej rozprawa toczyć się będzie w wydziale Izba Ogólnoadministracyjna – Wydział II w sali B. Sędziami są W. Mazur (sędzia prowadzący), A. Gliniecki oraz L. Kiermaszek. Sygnatura sprawy z Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego IV SA/Wa 828/14. Obecnie nowa sygnatura z Naczelnego Sądu Administracyjnego to II OSK 1159/15 z symbolem 6152.

 

 

 

 

O sprawie wiemy od pana Bogdana K. – którego nazwiska nie musimy podawać, z uwagi na to, że jego sławny nosiciel sprzed ponad czterystu lat był autorem powszechnie znanej „Odprawy Posłów Greckich”. Jaką odprawę powinniśmy wszyscy dać obecnym posłom, za ten powszechny bałagan związany z energetyką jądrowa? Także grecką? Ot i odprawa grecka.

 

 

Informacja potwierdzona, choć ukrywająca się za enigmatycznym przedmiotem rozprawy jako „Lokalizacja inwestycji” – na stronie: Naczelny Sąd Administracyjny e-Wokanda. Wystarczy wpisać sygnaturę akt. Zastanawiającym jest, że o sprawie nie wiedzieli lokalni radni w gminie Mielno. Ktoś zapomniał im powiedzieć? A przecież Urząd Gminy jest stroną w sprawie.

 

Powrót

 

 

 

 

 

Zasady umieszczania materiałów na stronie