Strona przeciwników energetyki jądrowej

Dokumenty Materiały Archiwa Linki Kontakt

10. sierpnia 2015 rok

 

Co do rozprawy w Naczelnym Sądzie Administracyjnym w sprawie wskazania lokalizacji elektrowni jądrowej w Gąskach w gminie Mielno wkradły się drobne nieścisłości w opisie rozprawy z 7. sierpnia.

 

Fizycznie na rozprawie wnioski o zmianę składu sędziowskiego wręczył brat pana Ramotowskiego - Wiesław. Na szczęście obyło się bez wciskania wniosku na siłę w gardło. Kto zna braci Ramotowskich i tę szczególną sytuację, z jaką mamy do czynienia w Gąskach, dokładnie rozumie, o co chodzi. Inni, jeśli nie wiedzą - cóż nigdy nie jest za późno na naukę. Pozostaje zaufać, że w kwestii ustalenia płci pozostałych stron w sprawie już żadna niedokładność nie zachodzi ani w sprawie określenia koloru otoka czarnych jak wrony tóg pełnomocników tychże stron.

 

Ponadto rozprawa 07. sierpnia została przesunięta na godzinę 13:40 a nie na 13:30. Co nie eliminuje wyjątkowo dzielnej postawy pozostałych stron, które na pewno nie ze strachu kręciły głowami, by nie podpaść sądowi takim jakimś wnioskiem i zupełnie nie jak Piłat z Pontu umyły od tego rączki. Wszakże na sali nie było misy z wodą.

 

Powrót

 

 

 

 

 

Zasady umieszczania materiałów na stronie