Strona przeciwników energetyki jądrowej

Dokumenty Materiały Archiwa Linki Kontakt

05. sierpnia 2015 rok

 

Rozprawa w Naczelnym Sądzie Administracyjnym 07. sierpnia 2015 roku w sprawie wskazania lokalizacji elektrowni jądrowej w Gąskach w gminie Mielno będzie jednocześnie pierwszą rozprawą w tym sądzie za prezydentury nowego Prezydenta Andrzeja D.

 

O godzinie 15:30 06. sierpnia czasu warszawskiego nowy Prezydent obejmie pełnię władzy prezydenckiej w Rzeczypospolitej Polskiej, przejmując zwierzchnictwo nad Wojskiem Polskim. Co zamknie terminarz imprez tego dnia związanych z przejmowaniem władzy prezydenckiej od jego zaprzysiężenia o godzinie 10:00.

 

Ostatnia rozprawa w Naczelnym Sądzie Administracyjnym w dniu zaprzysiężenia nowego Prezydenta odbędzie się o godzinie 14:50 i potrwać powinna do pół godziny. Zatem, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a jak wiadomo u nas plany sobie a życie sobie, będzie to ostatnia rozprawa przed ostatecznym objęciem prezydentury przez nowego Prezydenta. Natomiast następnego dnia o godzinie 9:00, czyli jako pierwsza, otworzy nową prezydenturę rozprawa w sprawie wskazania lokalizacji elektrowni jądrowej w Gąskach. Czy zatem to przypadek? Skąd takie wyróżnienie dla nas tutaj? I co to może dla nas oznaczać? Niech każdy sam sobie odpowie.

 

Smaczku sprawie dodaje fakt, że następnego dnia po rozprawie upływa dokładnie 3,5 roku od wydania 08. lutego 2012 roku decyzji wojewody zachodniopomorskiego o wskazaniu Gąsek jako miejsca potencjalnej budowy elektrowni jądrowej. Też przypadek?

 

Powrót

 

 

 

 

 

Zasady umieszczania materiałów na stronie