Strona przeciwników energetyki jądrowej

Dokumenty Materiały Archiwa Linki Kontakt

24. listopada 2015 rok

 

Wczoraj w godzinach wieczornych odbyło się w tajne spotkanie pozbawionego strony bezatomu.pl komitetu żerującego na szacownym imieniu naszej strony. Dodajmy, że pozbawionego tejże bezprawnie zagarniętej przez ten komitet strony w wyniku zaniedbania jej przez zaślepionych przywłaszczycieli.

 

I o czymże to rozprawiał ów komitet po nocy i cichaczem, żeby ludzie się nie dowiedzieli? Czy o tym, że tak „walczył”, by przegrać sprawę w Naczelnym Sądzie Administracyjnym (NSA) przeciwko energetyce jądrowej w Gąskach? Czy może o tym, jak tu teraz przed ludźmi ukryć, że wyrok w NSA, odczytany dnia 05. 11. bieżącego roku, jest ostateczny i nie ma od niego żadnej drogi odwoławczej? Czy o tym jak podzielić się łupem, owym mitycznym „złotym strzałem” za wierną służbę dla energetyki jądrowej? A może o tym, jak dalej ludzi dezinformować?

 

A jakiż to łup zbiorą owe miękko walczące strony w sprawie? Otóż teraz przyjdzie zapłacić solidarnie koszty zastępstwa procesowego za adwokatów drugiej strony, czyli pseudoinwestora i ministerstwa. A ci za darmo nie robili. Przegrany płaci - taki jest system prawny Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. A ten komitet jest przegrany, jak każdy, kto zawiódł ludzi... na manowce. I teraz, gdy sąd przyśle wezwanie do zapłaty stronom, za te koszty, to jest jakaś szansa, że ci ludzie z tego tajnego gremium jeszcze mają resztki sumienia. Ale jeśli koszty zastępstwa procesowego pójdą łaskawie na Skarb Państwa, to jednoznacznie znaczy, że od samego początku ci ludzie zdradzili, służąc wyłącznie własnemu interesikowi i swemu mocodawcy - energetyce jądrowej.

 

Jutro natomiast - czyli dokładnie w czwartą rocznicę ogłoszenia (25. listopada 2011 roku) Gąsek jako lokalizacji potencjalnej elektrowni jądrowej - odbędą się w Radzie Gminy inne zdrady. Rada zdrady bowiem przyjęła w swej błogosławionej niewiedzy i naiwności propozycję, że radnych będzie uświadamiać grono speców od wiercenia dziury w całym i uświadomi ich, że to nie będą wiercenia pod elektrownię jądrową, na co jest teraz prawomocne pozwolenie, ale pod gaz głupkowy i ropę naftową.

 

Kończąc ten tekst zapytamy tylko: Czemu nie wpierają ludziom, że będą tam w Gąskach szukali zaginionej arki albo tego osławionego złotego pociągu?

 

 

Powrót

 

 

 

 

 

Zasady umieszczania materiałów na stronie